Property Sale
Sale
$68,000
To:
Sq Ft990DeedBook 5534, Page 15
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,012 | +0.2% |
| 2024 | $3,007 | -0.4% |
| 2023 | $3,019 | +1.8% |
| 2022 | $2,964 | +2.8% |
To:
Year Built: 1965
310 Ashland Avenue
Residential
10 Driftwood Drive
Residential
200 Carver Avenue
Residential
122 Bernard Avenue
Residential
124 Bernard Avenue
Residential