Property Sale
Sale
$384,915
To:
Sq Ft2,330DeedBook 12524, Page 3144
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,730 | +0.2% |
| 2024 | $8,715 | -0.4% |
| 2023 | $8,751 | +1.8% |
| 2022 | $8,593 | +2.8% |
To:
Year Built: 2006
100 Longfellow Road
Residential
209 Harvard Road
Residential
113 Bristol Road
Residential
101 Windwood Drive
Residential
104 Regency Road
Residential