Property Sale
Sale
$289,990
To:
Sq Ft2,596DeedBook 12776, Page 10023
To:
Year Built: 2008
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,616 | +0.2% |
| 2024 | $8,601 | -0.4% |
| 2023 | $8,637 | +1.8% |
| 2022 | $8,480 | +2.8% |
To:
Year Built: 2008
102 Waverly Road
Residential
1 Gardenia Drive
Residential
50 Imperial Drive
Residential
103 Amber Court
Residential
24 Eagle Drive
Residential