Property Sale
Sale
$246,214
To:
Sq Ft2,014DeedBook 11994, Page 37814
To:
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,557 | +0.2% |
| 2024 | $7,543 | -0.4% |
| 2023 | $7,575 | +1.8% |
| 2022 | $7,437 | +2.8% |
To:
Year Built: 2005
204 Beacon Hill Drive
Residential
402 Gladstone Court
Residential
217 Beacon Hill Drive
Residential
211 Beacon Hill Drive
Residential
100 Jefferson Avenue
Residential