Property Sale
Sale
$205,000
To:
Sq Ft1,796DeedBook 13067, Page 75262
To:
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,534 | +0.2% |
| 2024 | $6,522 | -0.4% |
| 2023 | $6,549 | +1.8% |
| 2022 | $6,430 | +2.8% |
To:
Year Built: 2007
612 London Court Ii
Residential
626 London Court Ii
Residential
649 London Court Ii
Residential
623 London Court Ii
Residential
631 London Court Ii
Residential