Property Sale
Sale
$150,000
Sq Ft1,324DeedBook 15289, Page 43329Recorded8/22/2022
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,307 | +0.2% |
| 2024 | $3,301 | -0.4% |
| 2023 | $3,315 | +1.8% |
| 2022 | $3,255 | +2.8% |
Year Built: 1980
15 London Court
Residential
157 London Court
Residential
128 Heather Croft
Residential
239 Heather Croft
Residential
252 Heather Croft
Residential