Property Sale
Sale
$123,000
To:
Sq Ft1,324DeedBook 7550, Page 98737
To:
Year Built: 1982
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,133 | +0.2% |
| 2024 | $3,127 | -0.4% |
| 2023 | $3,140 | +1.8% |
| 2022 | $3,083 | +2.8% |
To:
Year Built: 1982
146 London Court
Residential
144 London Court
Residential
18 London Court
Residential
165 London Court
Residential
11 London Court
Residential