Property Sale
Sale
$72,500
To:
Sq Ft814DeedBook 14287, Page 45040
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,368 | +0.2% |
| 2024 | $2,364 | -0.4% |
| 2023 | $2,374 | +1.8% |
| 2022 | $2,331 | +2.8% |
To:
Year Built: 1985
244 London Court
Residential
221 London Court
Residential
215 London Court
Residential
213 London Court
Residential
261 London Court
Residential