Property Built
Built
Year Built: 1985
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,361 | +0.2% |
| 2024 | $2,357 | -0.4% |
| 2023 | $2,367 | +1.8% |
| 2022 | $2,324 | +2.8% |
Year Built: 1985
226 London Court
Residential
258 London Court
Residential
242 London Court
Residential
220 London Court
Residential
213 London Court
Residential