Skip to content

3125 Fire RoadEgg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Dec 4, 2015

Property Information

Block2303
Lot12
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page16

Building Details

Building Class---
Description1SM
Dwellings1
ZoningRCD
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$156,800
37%
Improvement Value:$272,600
63%
Total Assessment$429,400

Sale
$0