Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 5281, Page 39
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $40,617 | +0.2% |
| 2024 | $40,544 | -0.4% |
| 2023 | $40,714 | +1.8% |
| 2022 | $39,975 | +2.8% |
3205 Fire Road #130
Commercial
3205 Fire Road #100
Commercial
3163 Fire Road
Commercial
6813 Tilton Road
Commercial
6806 Tilton Road
Commercial