Property Sale
Sale
$245,000
To:
Sq Ft1,362DeedBook 12855, Page 48822
To:
Year Built: 2008
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,671 | +0.2% |
| 2024 | $6,659 | -0.4% |
| 2023 | $6,687 | +1.8% |
| 2022 | $6,566 | +2.8% |
To:
Year Built: 2008
308 Rutter Avenue
Residential
110 Stanley Drive
Residential
141 West Kennedy Drive
Residential
214 Rutter Avenue
Residential
17 Jefferson Avenue
Residential