Skip to content

Reega Park LlEgg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Dec 4, 2015

Property Information

Block2902
Lot2
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page11A

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningRG1
Sq Footage---
Acreage1.26

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$9,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$9,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$319+0.3%
2024$318-0.4%
2023$319+1.8%
2022$314+2.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0