Property Built
Built
Year Built: 1976
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,956 | +0.2% |
| 2024 | $6,944 | -0.4% |
| 2023 | $6,973 | +1.8% |
| 2022 | $6,846 | +2.8% |
Year Built: 1976
133 Alder Avenue
Residential
4070 English Creek Avenue
Residential
103 Virginia Avenue
Residential
125 Pine Avenue
Residential
215 Virginia Avenue
Residential