Property Sale
Sale
$192,500
To:
Sq Ft1,882DeedBook 6097, Page 180
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,763 | +0.2% |
| 2024 | $9,746 | -0.4% |
| 2023 | $9,787 | +1.8% |
| 2022 | $9,609 | +6.4% |
To:
Year Built: 1975
5 Isaacs Lane
Residential
112 E.Lakeview Drive
Residential
114 E Lakeview Drive
Residential
1045 Mays Landing S.P.Rd
Residential
101 Lautoka Drive
Residential