Property Sale
Sale
$285,000
To:
DeedBook 14621, Page 30531
To:
Year Built: 1997
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,351 | +0.2% |
| 2024 | $9,334 | -0.4% |
| 2023 | $9,373 | +1.8% |
| 2022 | $9,203 | +2.8% |
To:
Year Built: 1997
To:
3 Princeton Avenue
Residential
217 Pine Avenue
Residential
1158 Ocean Hts Avenue
Residential
1109 Ocean Hts Avenue
Residential
126 Asbury Road
Residential