Property Sale
Sale
$117,750
To:
DeedBook 12280, Page 22742
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,955 | +0.2% |
| 2024 | $1,952 | -0.4% |
| 2023 | $1,960 | +1.8% |
| 2022 | $1,924 | +2.8% |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.