Property Sale
Sale
$269,000
To:
DeedBook 14634, Page 35352
To:
To:
To:
To:
Year Built: 2005
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,301 | +0.2% |
| 2024 | $9,284 | -0.4% |
| 2023 | $9,323 | +1.8% |
| 2022 | $9,154 | +2.8% |
To:
To:
To:
To:
Year Built: 2005
To:
302 Furlong Circle
Residential
141 Delaware Avenue
Residential
100 Offshore Road
Residential
30 Gallant Fox Lane
Residential
207 Sea Pine Drive
Residential