Property Sale
Sale
$235,000
To:
Sq Ft2,056DeedBook 14370, Page 3285
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,845 | +0.2% |
| 2024 | $7,831 | -0.4% |
| 2023 | $7,864 | +1.8% |
| 2022 | $7,721 | +2.8% |
To:
Year Built: 2000
112 Ontario Avenue
Residential
441 Superior Road
Residential
121 Ontario Avenue
Residential
404 Superior Road
Residential
330 Superior Road
Residential