Skip to content

3346 Bargaintown RoadEgg Harbor Township, NJ 08234

Last Sale Date
Dec 30, 2019

Property Information

Block5505
Lot12
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page16

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage4.74

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$156,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$156,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,236+0.2%
2024$5,226-0.4%
2023$5,248+1.8%
2022$5,153+2.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0