Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,241 | +0.2% |
| 2024 | $7,228 | -0.4% |
| 2023 | $7,259 | +1.8% |
| 2022 | $7,127 | +2.8% |
Year Built: 1972
320 Knollwood Drive
Residential
115 Explorer Lane
Residential
20 Poplar Avenue
Residential
323 Discovery Lane
Residential
302 Knollwood Drive
Residential