Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,946 | +0.2% |
| 2024 | $6,934 | -0.4% |
| 2023 | $6,963 | +1.8% |
| 2022 | $6,836 | +2.8% |
Year Built: 1992
1220 Old Zion Road
Residential
1222 Old Zion Road
Residential
12 Sturbridge Court
Residential
164 Blackman Road
Residential
210 Thomas Drive
Residential