Skip to content

Bartlett Blvd. (Basin)Egg Harbor Township, NJ 08234

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Feb 23, 1999

Property Information

Block5610
Lot24
Qualifier---
CountyAtlantic
MunicipalityEgg Harbor Twp
Tax Map Page23

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage21.1

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$14,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$14,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$496+0.1%
2024$496-0.4%
2023$498+1.8%
2022$489+2.8%
Property History

No events match the selected filters.