Property Sale
Sale
$579,420
To:
DeedBook 15267, Page 36629
To:
Year Built: 2022
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,485 | +0.9% |
| 2024 | $15,344 | +411.7% |
| 2023 | $2,999 | +1.8% |
| 2022 | $2,944 | +2.8% |
To:
Year Built: 2022
To:
202 Spyglass Court
Residential
108 Laquinta Drive
Residential
132 Laquinta Drive
Residential
204 Spyglass Court
Residential
102 Laquinta Drive
Residential