Property Sale
Sale
$130,000
To:
Sq Ft1,456DeedBook 14399, Page 15138
To:
From:
To:
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,796 | +0.2% |
| 2024 | $5,785 | -0.4% |
| 2023 | $5,810 | +1.8% |
| 2022 | $5,704 | +2.8% |
To:
From:
To:
Year Built: 1989
102 Iowa Avenue
Residential
106 Park Lane
Residential
104 Park Lane
Residential
11 Hunter Court
Residential
33 Robert Best Road
Residential