Property Built
Built
Year Built: 1979
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,094 | +0.2% |
| 2024 | $6,083 | -0.4% |
| 2023 | $6,109 | +1.8% |
| 2022 | $5,998 | +2.8% |
Year Built: 1979
102 Jerome Avenue
Residential
111 Weymouth Avenue
Residential
5 Royal Avenue
Residential
111 Seaside Avenue
Residential
4 South Mt.Airy Avenue
Residential