Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1981
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,903 | +0.2% |
| 2024 | $6,890 | -0.4% |
| 2023 | $6,919 | +1.8% |
| 2022 | $6,793 | +2.8% |
Year Built: 1981
100 Apples Drive
Residential
132 Deer Path Drive
Residential
110 Apples Drive
Residential
103 Apples Drive
Residential
105 Deer Path Drive
Residential