Property Built
Built
Year Built: 1987
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,913 | +0.2% |
| 2024 | $6,900 | -0.4% |
| 2023 | $6,929 | +1.8% |
| 2022 | $6,803 | +2.8% |
Year Built: 1987
31 School House Road
Residential
12 Taft Lane
Residential
8017 English Creek Avenue
Residential
120 Zion Road
Residential
24 English Lane
Residential