Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,852 | +0.2% |
| 2024 | $9,834 | -0.4% |
| 2023 | $9,876 | +1.9% |
| 2022 | $9,693 | +2.9% |
Year Built: 1987
8 Kings Way
Residential
213 Asbury Road
Residential
8047 English Creek Avenue
Residential
205 Asbury Road
Residential
295 Pine Avenue
Residential