Property Built
Built
Year Built: 1941
Year Built: 1941
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,502 | +3.4% |
| 2024 | $9,187 | +2.6% |
| 2023 | $8,949 | +0.7% |
| 2022 | $8,890 | +1.2% |
Year Built: 1941
56 Lunn Avenue
Residential
88 Haven Avenue
Residential
290 E Clinton Avenue
Residential
128 Pleasant Avenue
Residential
295 E Main Street
Residential