Property Built
Built
Year Built: 1951
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,976 | +3.4% |
| 2024 | $10,612 | +2.6% |
| 2023 | $10,338 | +0.7% |
| 2022 | $10,270 | +1.2% |
Year Built: 1951
40 Anderson Avenue
Residential
56 Westside Avenue
Residential
15 Henry Street
Residential
203 W Main Street
Residential
101 W Broad Street
Residential