Property Built
Built
Year Built: 1952
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,807 | +3.4% |
| 2024 | $10,448 | +2.6% |
| 2023 | $10,179 | +0.7% |
| 2022 | $10,111 | +1.2% |
Year Built: 1952
6 S Prospect Avenue
Residential
34 Melrose Avenue
Residential
48 River Edge Road
Residential
129 Woods Avenue
Residential
195 Harrington Street
Residential