Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1936
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,322 | +3.4% |
| 2024 | $9,013 | +2.6% |
| 2023 | $8,780 | +0.7% |
| 2022 | $8,722 | +1.2% |
Year Built: 1936
82 Roosevelt Avenue
Residential
171 Vreeland Avenue
Residential
11 Westside Avenue
Residential
166 Vreeland Avenue
Residential
107 Anderson Avenue
Residential