Foreclosure Case F-030303-12
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,613 | +3.4% |
| 2024 | $8,327 | +2.6% |
| 2023 | $8,112 | +0.7% |
| 2022 | $8,059 | +1.2% |
Year Built: 1926
69 Carnation Street
Residential
41 Smith Avenue
Residential
24 Smith Avenue
Residential
56 Porter Avenue
Residential
43 Tyson Place
Residential