Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,969 | +3.4% |
| 2024 | $10,605 | +2.6% |
| 2023 | $10,331 | +0.7% |
| 2022 | $10,263 | +1.2% |
Year Built: 1959
54 E Englewood Avenue
Residential
29 Sylvan Avenue
Residential
68 Beechwood Street
Residential
18 E Englewood Avenue
Residential
87 E Broad Street
Residential