Property Sale
Sale
$324,000
DeedBook 8506, Page 759
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,376 | +3.4% |
| 2024 | $10,032 | +2.6% |
| 2023 | $9,773 | +0.7% |
| 2022 | $9,709 | +1.2% |
Year Built: 1925
133 Bergen Avenue
Residential
102 E Broad Street
Residential
115 Bradley Avenue
Residential
91 Madison Avenue
Residential
27 S Demarest Avenue
Residential