Property Sale
Sale
$210,000
DeedBook 8184, Page 327
Year Built: 1916
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,204 | +3.4% |
| 2024 | $9,865 | +2.6% |
| 2023 | $9,611 | +0.7% |
| 2022 | $9,547 | +1.2% |
Year Built: 1916
41 Beucler Place
Residential
94 Lake Street
Residential
89 Anderson Avenue
Residential
43 S William Street
Residential
23 S Taylor Street
Residential