Property Sale
Sale
$245,000
From:
To:
DeedBook 1549, Page 363Recorded10/25/2013
From:
To:
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,803 | +3.4% |
| 2024 | $10,445 | +2.6% |
| 2023 | $10,175 | +0.7% |
| 2022 | $10,108 | +1.2% |
From:
To:
Year Built: 1949
200 Carlson Place
Residential
118 Grove Street
Residential
53 Grove Street
Residential
187 Highland Avenue
Residential
48 Clinton Park Drive
Residential