Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,588 | +3.4% |
| 2024 | $10,237 | +2.6% |
| 2023 | $9,973 | +0.7% |
| 2022 | $9,907 | +1.2% |
Year Built: 1949
43 John Place
Residential
297 S Prospect Avenue
Residential
129 Baker Avenue
Residential
38 Sussex Road
Residential
520 S Prospect Avenue
Residential