Property Sale
Sale
$490,000
DeedBook 8815, Page 274
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,228 | +3.4% |
| 2024 | $11,822 | +2.6% |
| 2023 | $11,517 | +0.7% |
| 2022 | $11,441 | +1.2% |
Year Built: 1956
62 Rector Court
Residential
397 Greenwich Street
Residential
185 Baker Avenue
Residential
50 Highview Avenue
Residential
111 Greenbriar Street
Residential