Property Sale
Sale
$520,000
From:
To:
Sq Ft2,004DeedBook 2798, Page 2265Recorded11/30/2017
From:
To:
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,422 | +3.4% |
| 2024 | $12,010 | +2.6% |
| 2023 | $11,700 | +0.7% |
| 2022 | $11,623 | +1.2% |
From:
To:
Year Built: 1949
120 Sussex Road
Residential
511 S Prospect Avenue
Residential
3 Sunrise Terrace
Residential
114 Greenwich Drive
Residential
432 Wildrose Avenue
Residential