Property Sale
Sale
$530,000
Sq Ft1,497DeedBook 5161, Page 1020Recorded1/18/2024
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,234 | +3.4% |
| 2024 | $10,861 | +2.6% |
| 2023 | $10,581 | +0.7% |
| 2022 | $10,511 | +1.2% |
Year Built: 1947
14 Frederick Place
Residential
165 New Bridge Road
Residential
425 Wildrose Avenue
Residential
25 Quincy Lane
Residential
42 Westview Drive
Residential