Property Sale
Sale
$408,000
Sq Ft1,404DeedBook 4741, Page 134Recorded7/14/2022
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,135 | +3.4% |
| 2024 | $10,765 | +5.2% |
| 2023 | $10,238 | +0.7% |
| 2022 | $10,168 | +1.2% |
Year Built: 1948
189 Merritt Avenue
Residential
18 Fahrner Street
Residential
80 Merritt Avenue
Residential
260 Hickory Avenue
Residential
95 Deerfield Street
Residential