Property Sale
Sale
$345,000
From:
To:
Sq Ft1,626DeedBook 3097, Page 237Recorded10/31/2018
From:
To:
Year Built: 1890
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,137 | +3.4% |
| 2024 | $9,800 | +2.6% |
| 2023 | $9,547 | +0.7% |
| 2022 | $9,484 | +1.2% |
From:
To:
Year Built: 1890
26 Williamson Road
Residential
10 Sieber Court
Residential
36 Stillman Avenue
Residential
14 Banta Place
Residential
87 W Central Avenue
Residential