Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1921
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,851 | +3.4% |
| 2024 | $9,524 | +2.6% |
| 2023 | $9,278 | +0.7% |
| 2022 | $9,217 | +1.2% |
Year Built: 1921
78 W Church Street
Residential
26 Carlisle Street
Residential
101 W Central Avenue
Residential
111 N Prospect Avenue
Residential
17 Dick Street
Residential