Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,038 | +3.1% |
| 2024 | $8,764 | +3.1% |
| 2023 | $8,499 | +2.7% |
| 2022 | $8,279 | +0.9% |
Year Built: 1940
357 Marlboro Rd
Residential
356 Marlboro Rd
Residential
299 Lantana Ave
Residential
338 Marlboro Rd
Residential
366 Manor Rd
Residential