Property Sale
SaleMulti
$342,000
DeedBook 9085, Page 460
Year Built: 1929
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,262 | +3.1% |
| 2024 | $7,042 | — |
Year Built: 1929
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.