Property Sale
Sale
$395,000
From:
To:
Sq Ft1,608DeedBook 3066, Page 2071NU CodeEstate / executor (10)Recorded9/28/2018
From:
To:
Year Built: 1943
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,368 | +3.1% |
| 2024 | $10,055 | +3.1% |
| 2023 | $9,751 | +2.7% |
| 2022 | $9,498 | +0.9% |
From:
To:
Year Built: 1943
99 Knapp Pl
Residential
172 Rockwood Pl
Residential
280 Van Nostrand Ave
Residential
311 Howland Ave
Residential
120 Lake St
Residential