Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1943
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,269 | +3.1% |
| 2024 | $8,019 | +3.1% |
| 2023 | $7,777 | +2.7% |
| 2022 | $7,575 | +0.9% |
Year Built: 1943
42 W Ivy Lane
Residential
190 St Nicholas Ave
Residential
313 Windsor Rd
Residential
311 Lantana Ave
Residential
304 Murray Ave
Residential