Property Sale
Sale
$325,000
From:
To:
Sq Ft1,836DeedBook 1478, Page 1862Recorded8/7/2013
From:
To:
Year Built: 1908
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,583 | +3.1% |
| 2024 | $10,263 | +3.1% |
| 2023 | $9,953 | +2.7% |
| 2022 | $9,695 | +0.9% |
From:
To:
Year Built: 1908
154 Morse Pl
Residential
142 Liberty Rd
Residential
161 Pleasant Ave
Residential
95 Brook Ave
Residential
25 Tenafly Rd
Residential